Česky
English

AKTUÁLNÍ PUBLIKACE

V reakci na aktuální situaci na trhu práce a na podněty od našich klientů jsme připravili novou vzdělávací a rozvojovou publikaci "Jak zacházet s vyhrožováním" zaměřenou na rozvoj schopností v oblasti řešení složitých životních situací. Tuto publikace, jejíž stručnou anotaci naleznete níže si můžete objednat zasláním objednávky na náš email info@audit-organizace.cz . Po obdržení objednávky Vám budou zaslány platební informace a po jejich připsání na náš účet Vám publikaci zašleme elektronicky ve formátu .pdf.

 

JAK ZACHÁZET S VYHROŽOVÁNÍM

Vím, čeho se bojím, jaký "bič" na mne funguje? Mohu to změnit?

Publikace řeší problematiku z pohledu výchovy dětí, vztahů v práci a v rodině a komunikace a jednání na úřadech. Významná část textu se zaměřuje na manipulaci v řeči člověka a způsoby, jakými se jí vyvarovat, případně bránit.

Pomáhá čtenáři najít odpověď na otázku: "Co mi pomůže přežít v dnešní složité době?" Čtenář v ní najde rady, jak se naučit lépe zvládat stres, nátlak a jak rozpoznat manipulativní techniky v komunikaci a účinně se proti nim bránit.

Texty v publikaci vycházejí z reálných zkušeností, které byly  získány v průběhu motivačních, personálních auditů v širokém spektru společností a v rámci koučingové praxe.

Cena elektronické verze: 99 Kč včetně DPH

Top | © 2007-2024 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz