Česky
English

PROJEKTY A GRANTY

Rádi byste realizovali nějaký zajímavý projekt, ale v současné době ho nejste plně schopni pokrýt svými finančními prostředky? Rádi pro Vás zdarma prověříme, jaké grantové výzvy by pro Vaši společnost byly vhodné a pomůžeme Vám s přípravou projektu a vypracováním grantové žádosti.

Pokud již nějaký projekt realizujete a pomalu zjišťujete, že je jeho administrace pro Vaši společnost neúměrně náročnou, přenechte ji odborníkům. Váš projekt převezmeme a budeme jej pro Vás dále administrativně řídit.

Vzhledem k zaměření naší společnosti na práci s lidskými zdroji jsou naší prioritou dlouhodobé projekty zaměřené na vzdělávání Vašich zaměstnanců. Spolupracujeme s množstvím odborníků na různé oblasti odborného i obecného vzdělávání a rozvoje a již po první schůzce jsme schopni Vám, alespoň rámcově, navrhnout dlouhodobý komplexní plán rozvoje Vašich zaměstnanců kompatibilní s mezinárodně uznávanými systémy řízení kvality.

 

 

V současné době máme vlastní grantový projekt Práce - most k mým dětem.

Tento projekt je financovaný z OP LZZ registrační číslo projektu CZ.1.04/3.4.04/88.00396

esf_eu_oplzz_cervenapodpora_horizont_cmyk.jpg

Top | © 2007-2023 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz