Česky
English

PERSONÁLNÍ A ORGANIZAČNÍ AUDITY

V dnešní době, kdy konkurence číhá za každým rohem a včerejší lídr může být zítřejším menšinovým hráčem, není optimalizace fungování organizace  jen marketingovým sloganem, ale holou nutností. Jedním z nejcennějších aktiv každé organizace jsou její zaměstnanci, které ovšem musí umět efektivně využívat a řídit.

Nevíte, jak pracovat s motivací jednotlivých zaměstnanců? Máte problémy sestavit fungující tým táhnoucí za jeden provaz? Zajímá Vás, jací jsou vlastně Vaší klíčoví zaměstnanci, na nichž závisí budou existence organizace? Odpovědi Vám pomůže nalézt náš motivační audit.

Pochybujete, že všichni Vaši zaměstnanci jsou dostatečně kvalifikovaní na pracovní pozice, které vykonávají, chtěli byste identifikovat Vaše talenty a naopak ty, u kterých už přílišný profesní růst očekávat nemůžeme? Využijte služeb našeho personálního auditu.

Máte ve společnosti jasně určeny vztahy nadřízenosti/podřízenosti? Ví každý zaměstnanec, za co a komu zodpovídá?  Doporučujeme Vám náš organizační audit, který Vám dá odpovědi právě na tyto otázky.

Máte ve své organizaci nastaveny procesy tak, aby byly definované, měřitelné a kontrolovatelné? Navazují Vám vstupy jednoho procesu na výstupy jiného? Chtěli byste svou procesní strukturu přízpůsobit některé z mezinárodně uznávaných norem? Potom je tu pro Vás náš procesní audit.

 

Top | © 2007-2024 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz