Česky
English

ŘÍZENÍ OSOBNÍCH CÍLŮ

V pracovním životě se mi povedlo dosáhnout významných úspěchů, ale postupem času ztrácím motivaci, vadí mi, že nedokáži skloubit práci a rodinu dle svých představ a jsem stále méně spokojena/ý se svým zaměstnáním. Můžete nějak pomoci tuto krizi překonat?


Ano, rádi se Vám staneme partnerem, který Vám pomůže utřídit a definovat si životní priority, nastavit si akční plán a Vaše specifické životní cíle a dle toho vytvořit harmonickou rovnováhu mezi Vaším osobním a pracovním životem. Nabízíme mnohaleté zkušenosti v kariérním poradenství, garantujeme maximální loajalitu a diskrétnost.

Speciální produkt: Pro úspěšné ženy, které touží po kariérním růstu, ale nevědí, jak jej skloubit s ostatními životními cíli a prioritami, nabízíme zvláštní nabídku podloženou osobními zkušenostmi některých členek našeho týmu. Rády se s Vámi podělí o své zkušenosti z této oblasti a pomohou Vám najít optimální cestu Vaším životem.


Moderní svět klade vysoké nároky na motivaci a pracovní výkon, který není často jednoduché dlouhodobě udržet a skloubit s funkčním osobním životem. Vlivem tohoto životního stylu se u pracovníků na klíčových, odpovědných pozicích často hromadí stres, který může vyústit až v závažné fyzické obtíže. Je proto důležité, aby si každý jedinec byl schopen identifikovat hodnoty, které jsou pro něj zásadní a vytvořil si takový žebříček priorit, který odpovídá jeho potřebám a umožní mu dlouhodobý rozvoj.

Nabízíme Vám profesionální služby v následujících oblastech:

  • strategický rozvoj jednotlivce - tvorba osobního akčního plánu, nastavení cílů a priorit, vytváření soukromých výzev
  • sebemotivace - boj s prokrastinací, využití vnější motivace k tvorbě sebemotivace
  • osobní koučink - individuální konzultace zaměřené na komplexní rozvoj jedince pod dohledem kouče s dlouholetými zkušenostmi

 


 

Pro všechny, kteří chtějí být dlouhodobě úspěšní v pracovním i osobním životě, máme připravenu speciální nabídku zaměřenou na podporu harmonické rovnováhy těchto dvou životní aspektů. Staneme se Vám partnerem při řešení životních dilemat a pomůžeme Vám vykročit tím správným směrem. Můžete se na nás obrátit zejména v následujících oblastech:

  • nalezení správné rovnováhy mezi pracovním a rodinným životem - děti a kariéra a jak je skloubit dohromady
  • prosazení se v moderním světě, boj s předsudky
  • time management postavený na hodnotách

Proč právě u nás?

Náš tým je tvořen vysoce kompetentními a zkušenými odborníky, mezi něž patří i psycholog s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řešení náročných situací a odborník na neuro-lingvistické programování (NLP) zabývající se modelem "úspěšnosti".

Mám zájem o bližší informace - info@audit-organizace.cz

Top | © 2007-2024 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz