Česky
English

ODBORNÉ KONFERENCE

Pracuji v oboru už 20 let, má pro mne smysl zúčastnit se nějaké odborné konference na témata, která dávno znám a kterým rozumím?

Pokud se jedná o konferenci menšího rozsahu, kde máte možnost vyjádřit svůj názor, slyšet názory kolegů z oboru či naopak z organizací odlišného zaměření, kde přednášejícími a moderátory jsou skuteční odborníci na danou oblast, má to pro Vás takováto účast hned několik plus. Konference se vždy zaměřují na novinky z dané oblasti či dokonce na připravované změny a úpravy, takže Vám tato účast pomůže udržet se i nadále na špičce v oboru a zároveň uslyšíte i názory a zkušenosti kolegů z jiných organizací, kteří Vám mohou pomoci získat trochu jiný, inovativní pohled na věc a ještě vylepšit způsob, jímž danou problematiku řešíte ve Vaší organizaci.

 

V dnešní době přeplněné informacemi, které se na nás valí ze všech stran, je velmi důležité udržovat si přehled o aktuálním dění v oblasti podnikání Vaší společnosti. V případě událostí, které se dotýkají všech subjektů na trhu - například změna platné legislativy, úpravy daní - je nutné být o těchto změnách informován v co nejkratším čase a od zdroje, který je garancí správnosti těchto informací. Není totiž nic horšího než rozhodnutí učiněné na základě neúplné či nesprávné informace, které negativním způsobem ovlivní chod Vaší organizace.

Naše společnost proto pořádá ve svých prostorách komorní interaktivní konference či workshopy zaměřené na zásadní témata (například změny v pracovněprávní či obchodní legislativě), na nichž jsou přednášejícími skuteční odborníci na danou oblast. Tyto konference se vyznačují zejména:

  • vysokou odbornou způsobilostí přednášejících, mezi něž patří například i soudci
  • možností zasílat předem dotazy na diskutovaná témata, které jsou v průběhu konference přednášejícími diskrétní formou zodpovězeny
  • komorním provedením zajišťujícím, že se každý účastník bude moci aktivně zapojit do diskuze
  • příjemným prostředím vybaveným moderní konferenční technikou zajišťujícím hladký průběh celé události

Mám zájem o bližší informace - info@audit-organizace.cz

Top | © 2007-2022 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz