Česky
English

Nabízíme Vám v rámci jednodenního STRATEGICKÉHO TEAMBUILDINGOVÉHO setkání možnost poznat silné a slabé stránky Vaší společnosti,  generovat nové myšlenky a nápady do dalšího období a celkově nastartovat "drive" Vaší společnosti.

Pomůžeme Vám najít nové cesty ve směřování za úspěšností Vaší společnosti, Vašeho  týmu  a rozvinout stávající kvality.

Chceme  motivovat všechny členy Vašeho týmu, bez ohledu na aktuálně zastávanou pozici.

Prostřednictvím zážitkové  aktivity  v účastnících pomůžeme vzbudit zájem  o fungování Vaší společnosti a dle konkrétně sestaveného plánu nasměrujeme výstup domluveným směrem.

PŘÍJEMNÉ CHVÍLE S...

OSOBNOSTMI NAŠÍ VLASTI

Naše společnost se stala partnerem projektu známého českého fotografa Jadrana Šetlíka nazvaného "Osobnosti naší vlasti". Dne 18.10.2011 jsme se spolu s našimi hosty měli tu čest zúčastnit slavnostního galavečera v Martinickém paláci, kde byl projekt zahájen slavnostní vernisáží portrétů významných Čechů.

KOŇSKÝM PARKUREM

V neděli 8.5.2011 jsme se svými partnery měli možnost sledovat druhé kolo soutěže v parkurovém skákání - Skokového poháru České pojišťovny. Závod nabídl mnoho dramatických situací a spolu s vydařeným počasím vytvořil pro všechny zúčastněné perfektní kulisu příjemného nedělního dne.

 

 

 

 

Top | © 2007-2024 Audit-organizace.cz | info@audit-organizace.cz | Mapa stránek | Audit organizace s.r.o., Bělehradská 347/54, 120 00 Praha 2

525.cz